Wczytuję dane...
Wachlarze rzęs Russian Volume 3D zalecane są do stosowania w przedłużaniu rzęs metodami objętościowymi, w metodzie 3 do 1 / 3D.

Darmowa przesyłka
od 199

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

UWAGA! Dla ułatwienia pracy z rzęsami, wprowadziliśmy nową szatę graficzną rzęs Russian. Paletki mają białe tło.

Wachlarze rzęs Russian Volume 3D zalecane są do stosowania w przedłużaniu rzęs metodami objętościowymi, w metodzie 3 do 1 / 3D. 

Wachlarz rzęs 3D składa się z trzech pojedynczych rzęs, które sklejone są u podstawy, natomiast ich końcówki skierowane są w przeciwne strony, przypominając kształtem wachlarz.

Wachlarz jest tak skonstruowany, że rozkład ciężaru jest zupełnie inny niż przy metodzie 1:1. Wachlarze Russian są zaprojektowane tak, aby rozkład wektorów sił ciężkości był równomierny, a kąt ich odchylenia odpowiedni. Dlatego też wachlarz składający się z kilku rzęs wcale nie obciąża rzęsy naturalnej! 

 

Aplikacja rzęsami Russian jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu. 

Do aplikacji Russian wykorzystuje się znacznie mniejszą ilość kleju, ale pomimo tego aplikacja ta utrzymuje się znacznie dłużej niż aplikacja rzęs metodą jeden do jednego, ponieważ pomimo utraty jednego z wachlarzy, reszta rozchodzi się i uzupełnia lukę.

 

Gotowe wachlarze mają rzęsy połączone pod perfekcyjnymi kątami. Ich stosowanie jest wygodne i pozwala na znaczną oszczędność czasu. Dzięki nim, nie będziesz już musiała tworzyć wachlarzy ręcznie, a zabieg wykonasz znacznie szybciej.

Paletka zawiera 12 rzędów rzęs.

 

 
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...