Wczytuję dane...
Praktyczny i atrakcyjny design w jednym! Podstawka Fast Lash - poręczna, lekka, ergonomiczna.

Darmowa przesyłka
od 199

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Podstawka Fast Lash jest niezwykle poręczna, lekka, ergonomiczna

 

Aplikuj rzęsy z podstawki Fast Lash w wygodny i szybki sposób! Niech rzęsy i klej zawsze będą na podstawce, na wierzchu Twojej dłoni lub na nadgarstku znacznie usprawniając Twoją pracę.

Wypukły kształt podstawki sprawia, że praca podczas przedłużania rzęs staje się znacznie szybsza i przyjemniejsza. Przyklejone paski rzęs wyginają się w sposób, dzięki któremu odklejanie pojedynczych rzęs od taśmy nie sprawi Ci już żadnego problemu. Pomocnicze linie ułatwią równe naklejenie pasków. Podstawka wytworzona jest z materiału zapewniającego idealną przyczepność, paski nie będą się od niej odklejać.

Fast Lash podstawka na rzęsy Noble Lashes 

Innowacyjne rozwiązanie – wypukła część podstawki obraca się o 360 stopni, dzięki czemu będziesz mogła ustawić ją w optymalny dla siebie sposób.

Podstawka wyposażona jest w stosowne miejsce na kubeczek z klejem. Kubeczki można łatwo wymieniać. Uchronią Cię przed niechcianym rozlaniem kleju, są proste w czyszczeniu, dezynfekcji i nadają się do ponownego użycia.

Profesjonalna podstawka do przedłużania rzęs 

W zestawie znajduje się pasek, na którym można przyczepić podkładkę. Pasek w prosty sposób umieścisz gdzie tylko chcesz: na dłoni lub nadgarstku, dzięki czemu podczas zabiegu będziesz miała wolne obie dłonie.

Niezwykle wygodna i lekka, nie obciąża i nie męczy dłoni!

Zestaw zawiera:
- podstawkę Fast Lash
- wygodny pasek na rzep
-25 kubeczków na klej wielokrotnego użytku

Wygląd podstawki Fast Lash 

Przyśpiesz pracę razem z podstawką od Noble Lashes!

Na naszej stronie znajdziesz również wymienne kubeczki Fast Lash.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...