Wczytuję dane...
O nas

Sztuczne rzęsy do metody 1:1

Dlaczego Noble Lashes?

Posiadamy najszerszą ofertę produktową w branży, a zamówienia realizujemy jeszcze tego samego dnia. Jesteśmy znani na rynku jako solidna firma i zaufany partner biznesowy o czym najlepiej świadczą opinie naszych klientów.

Czym wyróżniają się  nasze rzęsy?

Noble Lashes to przede wszystkim szeroki wachlarz rzęs, które idaelnie pasują do metody 1 do 1 jak również metod objętościowych. Proponujemy rzęsy jedwabne, wykonane w z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego, jak również rzęsy z domieszką włókna syntetycznego. 

Nasze rzęsy są lekkie, naturalnie wygięte, świetnie wyglądają i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs. Rzęsy Noble Lashes to najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku.  Bez względu na rodzaj rzęs, zabieg Noble Lashes uwydatni Twoje naturalne piękno i doda pewności siebie w każdej sytuacji.


Przed i po przedłużaniu rzęs Noble Lashes

Czy aplikacja jest bezpieczna?

Aplikacja Noble Lashes wykonywana przez przeszkolonych specjalistów z użyciem oryginalnych produktów jest w pełni bezpieczna. Kleje Noble Lashes nie pozostawiają śladów i są niewidoczne. Nasze rzęsy są odporne na wodę, pot, łzy oraz wysoką temperaturę. Noble Lashes to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa.


Przedłużanie rzęs Noble Lashes