Wczytuję dane...

Nasz oficjalny sklep Noble Lashes Warszawa

Nasz oficjalny sklep Noble Lashes Warszawa

Huczne otwarcie w rzęsowym atelier Noble Lashes miało miejsce drugiego sierpnia. Studio znajduje się w samym sercu stolicy, na ulicy Wiejskiej 17. Otwarciu towarzyszył luksusowy brunch oraz spotkanie z dziennikarzami. Na miejscu wszyscy goście mogli podziwiać wykonywaną stylizację rzęs, produkty oraz osobiście porozmawiać z właścicielem marki, Pawłem Wojciechowskim.

  

 Paweł Wojciechowski, założyciel marki Noble Lashes

Właściciel marki Noble Lashes, Paweł Wojciechowski   

Dzięki otwarciu rzęsowni Noble Lashes Warszawa każda stylistka będzie mogła zasięgnąć informacji z pierwszej ręki o produktach, trendach w stylizacji oraz planowanych nowościach. Rzęsowy doradca Łukasz Walczak-Siwik będzie mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące stylizacji rzęs oraz szkoleń organizowanych w Noble Lashes. Dzięki lokalizacji w centrum wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek. Chcemy być bliżej nich, doradzać i odpowiadać na potrzeby. Budujemy naszą markę już od lat. Dzięki temu stylistki i instruktorki wiedzą, że mogą na nas liczyć - mówi Łukasz Walczak-Siwik.

   

 

rzęsowy doradca, przedłużanie rzęs

Rzęsowy doradca, Łukasz Walczak-Siwik 

   

Aby przekonać się jak miło i przyjemnie można spędzić czas w rzęsowym atelier trzeba je po prostu odwiedzić, jednak bez najmniejszych wątpliwości studio Noble Lashes to nowy najważniejszy punkt na rzęsowej mapie Warszawy.

  

Rzęsownia Noble Lashes Warszawa