Wczytuję dane...

Szkolenia Noble Lashes

Szkolenia Noble Lashes

Szkolenia kosmetyczne Noble Lashes to doskonała propozycja zarówno dla większych salonów i dużych marek, jak i dla osób indywidualnych, które chcą rozwijać swoje umiejętności we własnym zakresie. Szkolenia przeprowadzamy w całej Polsce i za granicą, m.in. w Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Belgii, Austrii czy we Włoszech. Wszystkie kursy przeprowadzane są wyłącznie przez instruktorki z wieloletnim stażem.

 

Szkolenia podstawowe - coś dla początkujących

 

Szkolenia podstawowe w Noble Lashes to oferta skierowana dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z przedłużaniem rzęs. Proponujemy kursy grupowe, indywidualne oraz doszkalające w całej Polsce. Wszystkie szkolenia są certyfikowane i uprawniają do otrzymania zniżki na zakupy produktów Noble Lashes.

 

Kursy instruktorskie Noble Lashes

 

Szkolenia skierowane do doświadczonych stylistek rzęs, które chciałyby organizować szkolenia pod naszą marką i otrzymać specjalne ceny na wszystkie produkty firmy. Po odbyciu szkolenia każda stylistka otrzymuje tytuł licencjonowanej instruktorki Noble Lashes i ma możliwość wystawiania certyfikatów. To dobry pomysł na rozszerzenie usług firmy i większy prestiż marki wśród klientów.

 

Szeroki zakres szkoleń

 

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 i metodą objętościową, przedłużanie rzęs dolnych, rekonstrukcja brwi, lifting i laminacja rzęs oraz microblading (makijaż brwi) - to nasza oferta profesjonalnych szkoleń niezbędnych dla wszystkich stylistek rzęs.  Każde szkolenie przeprowadzane jest przez profesjonalną instruktorkę z minimum kilkuletnim doświadczeniem. Dzięki temu każda nasza kursantka może być pewna, że otrzymuje wiedzę praktyczną na najwyższym poziomie.