Wczytuję dane...

Nowy krok: Polish Premium Quality

Od dawna troszczymy się o wzrost świadomości naszej marki i branży przedłużania rzęs. Wprowadzając pierwszą w Polsce, pełną linię BIO produktów zrobiliśmy skok na głęboką wodę. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać i jaki będzie Wasz finalny feedback. Jednego byliśmy pewni, że to dobra zmiana, której bardzo potrzebuje nasza branża. Pozytywne opinie dały nam jeszcze większy zapał do pracy. Nie zwalniamy tempa i już teraz prezentujemy Wam produkty pochodzące z polskiej produkcji, które swoją jakością i innowacją wyprzedzają trendy. Poznaj Polish Premium Quality!

Polska produkcja

Produkcja w Polsce to ogromne przedsięwzięcie i koszt, z którymi musieliśmy się zmierzyć. Działając w imię zwiększenia poczucia odpowiedzialności w naszej branży, jako marka wiodąca musimy wyznaczać właściwe standardy. Polska produkcja daje nam większe możliwości kontroli jakości tworzonych produktów. Receptura każdego produktu jest dokładnie oceniana i testowana dermatologicznie. Działając w naszym kraju wspieramy również polskich przedsiębiorców. Mając wybór chcemy zlecić wykonanie mniejszych zleceń polskim firmom, które bardzo potrzebują pomocy, szczególnie w obecnym czasie.

  

Produkty z Linii BIO Noble Lashes

Produkty Polish Premium Quality

Polish Premium Quality stopniowo wzrasta stając się fundamentem naszej marki. Uważamy, że produkty tworzone w naszym kraju są przyszłością branży kosmetycznej. Polska produkcja pozwala na nadzór nad każdym z etapów produkcji w bardzo obszernym zakresie. Produkt powstaje od początku do końca pod okiem specjalistów z naszego zespołu, a końcowe testy podczas zabiegu są wykonywane przez Instruktorki Noble Lashes. Jeśli szukasz najwyższej jakości, równocześnie chcąc wesprzeć polską firmę - poznaj Polish Premium Quality.

 

Polish Premium Quality to polska produkcja i najlepsze składy.

Nowa ścieżka Noble Lashes

Na tym nie kończy się nasza droga w stronę wspierania rodzimego rynku. Obecnie prowadzimy testy nowych produktów, które już wkrótce będą mogły dołączyć do rodziny #polishpremiumquality. Ogromną satysfakcję daje nam fakt wspierania polskiej gospodarki, która szczególnie teraz, w dobie kryzysu bardzo tego potrzebuje. Chcemy, aby przyszłość pozwoliła nam na dalszy rozwój w tym sektorze. Czas pokaże czy uda nam się spełnić wszystkie cele. Jesteśmy jednak pewni, że jeszcze nie raz zaskoczymy Was naszymi nowościami!