Wczytuję dane...

Jakie akcesoria do rzęs wybrać?

Jakie akcesoria do rzęs wybrać?

Każda stylistka oferująca w swoim salonie kosmetycznym zabieg przedłużania rzęs powinna zadbać o odpowiednie narzędzia do pracy. Duże znaczenie mają zarówno wybrane przyrządy, preparaty kosmetyczne, jak i pozostałe, drobne akcesoria. Warto zwrócić szczególną uwagę, aby były one wysokiej jakości. Pozwoli to osiągnąć najlepsze efekty pracy i maksymalne zadowolenie klientek. Podpowiadamy, jakie akcesoria do rzęs wybrać

Akcesoria Noble Lashes

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości produkty do przedłużania rzęs?

W prowadzeniu biznesu w branży kosmetycznej są dwa główne czynniki determinujące sukces. Pierwszym z nich są wykwalifikowani pracownicy posiadający odpowiednią wiedzę i umiejętności, dzięki którym wykonają usługę na najwyższym poziomie. Drugi dotyczy doboru wysokiej jakości narzędzi i preparatów do prawidłowego przeprowadzenia zabiegu. Istnieje wiele powodów, dla których warto inwestować w najlepsze produkty do rzęs od sprawdzonych marek. Przede wszystkim zapewniają one bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Ich niewątpliwą zaletą jest również duża trwałość.

 

Na co zwrócić uwagę, wybierając akcesoria do rzęs?

Kompletując niezbędne akcesoria do rzęs, warto zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania poszczególnych elementów. Ma ona duży wpływ zarówno na bezpieczeństwo klientek, jak i wygodę podczas przeprowadzania zabiegów. Mimo że zakup najlepszych przyrządów często związany jest z wysoką ceną, to jednak w większości przypadków okazuje się dobrą inwestycją na wiele lat. Tańszy sprzęt może być kuszącą alternatywą, ale warto pamiętać, że zużywa się szybciej, przez co konieczna będzie częstsza wymiana.

 

Jakie są rodzaje rzęs do przedłużania?

Rzęsy do przedłużania występują w wielu wariantach. Jednym z głównych czynników branych pod uwagę jest materiał wykonania. Wyróżnić można rzęsy syntetyczne zwane jedwabnymi i rzęsy naturalne z norek. Pierwsze z nich są najbardziej powszechne ze względu na dużą trwałość i uniwersalność. Zaletą drugich jest z kolei miękkość i wyjątkowo naturalny wygląd. Niestety rzęsy z norek mogą przyczynić się do okrutnego traktowania zwierząt, dlatego wiele cenionych marek, takich jak Noble Lashes świadomie zrezygnowała z wprowadzenia do oferty tego typu produktów. Wybierając rzęsy do przedłużania, warto kierować się metodą aplikacji. Do metody 1:1 nadaje się niemal każdy wariant rzęs, a w przypadku metod objętościowych należy zwrócić szczególną uwagę na grubość, aby była dopasowana do naturalnych rzęs klientki. Poza grubością duże znaczenie ma też długość oraz podkręcenie rzęs. W zależności od indywidualnych potrzeb można zdecydować się na rzęsy w paletkach lub pakowane w woreczkach.

 

Niezbędne przyrządy do przedłużania rzęs

W każdym salonie kosmetycznym, wykonującym usługę przedłużania rzęs powinny znaleźć się odpowiednie akcesoria pozwalające na fachowe przeprowadzanie zabiegów. Choć pozornie może się wydawać, że wystarczy zaopatrzyć się w rzęsy, klej i pęsetę, to jednak okazuje się, że dla bezpieczeństwa klientek, komfortu pracy oraz doskonałych efektów niezbędne są również inne przyrządy. Podpowiadamy, jakie akcesoria są najbardziej potrzebne! 

 

Pęseta do rzęs

Pęseta do rzęs to podstawowe narzędzie pracy każdej stylistki rzęs. Wybierając odpowiednią propozycję, warto zwrócić uwagę, aby była lekka, a przy tym miała precyzyjną część styczną. W zależności od wykorzystywanej metody można przebierać spośród różnych kształtów.

 

Profesjonalne aplikatory

Profesjonalne aplikatory wyróżniają się niewielkimi główkami, które nie pochłaniają wilgoci. Doskonale sprawdzą się do nakładania i rozprowadzania płynnych preparatów, takich jak cleanery czy primery.

 

Szczoteczki do rzęs

Szczoteczki do rzęs umożliwiają rozczesywanie zmierzwionych włosków. W każdym salonie kosmetycznym powinny być one przekazywane klientom po zakończeniu zabiegu przedłużania rzęs do użytku domowego. W zależności od potrzeb dostępne są w wersji z włosiem lub silikonowe.

 

Podstawki na klej

Podstawki na klej są wyjątkowo przydatne, gdyż ułatwiają aplikację rzęs. Występują w formie pierścieni z wgłębieniem, które można nosić na palcu, a także szkiełek czy naturalnych kamieni nefrytu. 

 

Taśma 

Taśma potrzebna jest do odizolowania dolnych rzęs od górnych lub podtrzymywania górnej, opadającej powieki. Doskonale sprawdzi się zarówno do przedłużania rzęs, jak i zabiegów liftingu, laminacji czy botoxu rzęs.

 

Czepek kosmetyczny, maseczka i rękawiczki

Czepek kosmetyczny, maseczka i rękawiczki są niezbędne w pracy każdej stylistki rzęs, aby zachować odpowiednie standardy higieny. Zapobiega przed przedostawaniem się włosów, kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń. 

 

W jakie akcesoria warto jeszcze się zaopatrzyć?

Poza akcesoriami niezbędnymi do przeprowadzenia zabiegu przedłużania rzęs warto pomyśleć również o innych przydatnych przyrządach. Mogą one znacząco zwiększyć komfort pracy. Podpowiadamy, co warto jeszcze kupić poza podstawowymi przyrządami! 

 

Pędzelek do oczyszczania rzęs

Pędzelek do oczyszczania rzęs doskonale sprawdzi się do oczyszczania przestrzeni pomiędzy rzęsami. Z łatwością dociera do wszystkich zakamarków, przy czym jest delikatny i łagodny zarówno dla rzęs naturalnych, jak i przedłużonych.

 

Lusterko pomocnicze do rzęs

Lusterko pomocnicze do rzęs umożliwia zerknięcie pod rzęsy w celu wyłapania ewentualnych sklejek lub schodków. Doskonale sprawdzi się do wszelkiego rodzaju zabiegów, takich jak semipermanentna masakra, lifting, laminacja czy przedłużanie rzęs. 

 

Zalotka do rzęs

Zalotka do rzęs to niezbędny przyrząd w każdym salonie kosmetycznym, zajmującym się stylizacją rzęs. Umożliwia tworzenie efektu podkręcenia rzęs bez konieczności stosowania maskary. 

 

Podstawka na rzęsy

Podstawka na rzęsy to wyjątkowo przydatny gadżet umożliwiający szybkie i precyzyjne chwytanie rzęs. W zależności od indywidualnych preferencji można wybrać model silikonowy lub kryształowy. 

 

Dmuchawa

Dmuchawa to niewielka pompka, która doskonale sprawdzi się do osuszania kleju podczas zabiegu przedłużania rzęs lub do szybkiego odparowania primera i cleanera. 

 

Jak wybrać odpowiednie preparaty do przedłużania rzęs?

Na ostateczne efekty zabiegów duży wpływ mają zarówno umiejętności stylistyki, jak i odpowiednio dobrane akcesoria i preparaty. Do najważniejszych kosmetyków z pewnością zalicza się cleaner, czyli preparat w płynie umożliwiający oczyszczenie i odtłuszczenie naturalnych rzęs, gdyż od niego w dużej mierze zależy trwałość wykonanej aplikacji. Znaczenie ma także wybór primera, który stanowi bazę podkładową, zwiększającą przyczepność rzęs, co pozwala lepiej połączyć sztuczne włoski z klejem. Nie bez znaczenia jest także profesjonalny klej z grupy cyjanoakrylowych. Powinien on być dostosowany do indywidualnego tempa pracy i warunków panujących w pomieszczeniu. Najtrwalsze produkty zapewniają utrzymanie rzęs nawet przez 10 tygodni. 

 

Gdzie kupić produkty do przedłużania rzęs?

Poszukując wysokiej jakości akcesoriów do rzęs i brwi, warto skorzystać z bogatej oferty sklepu internetowego Noble Lashes. Znajdują się tam wszystkie niezbędne przyrządy, takie jak pęsety, aplikatory, szczoteczki, pędzelki, zalotki, podstawki na klej czy kępki rzęs i wiele innych, a także produkty jednorazowego użytku potrzebne do utrzymania higieny - rękawiczki, czepki kosmetyczne czy maseczki. Ponadto, oferujemy wysokiej jakości rzęsy sztuczne porcjowane, w paletkach lub na paskach oraz szeroką gamę preparatów, w tym kleje do rzęs, cleanery, primery i removery własnej produkcji.