Wczytuję dane...

5 powodów, dla których warto współpracować z Noble Lashes

5 powodów, dla których warto współpracować z Noble Lashes

5 powodów, dla których warto współpracować z Noble Lashes

                                                       

 

                                                   Noble Lashes to producent, na którego warto postawić w branży beauty. Produkty naszej marki są chętnie wykorzystywane przez salony kosmetyczne w całej Europie, wybierane przez gwiazdy i modelki na pokazach - m.in. tak znanych, jak pokazy Domu Mody Versace. Wybierając nasze produkty, wiesz, że wybierasz jakość, na którą postawili najlepsi. Szukasz sprawdzonych produktów do swojego salonu? Twoje klientki wymagają najwyższej jakości? Korzystaj z produktów Noble Lashes w swoim biznesie.

 

Najszersza oferta produktowa w branży

 

W Noble Lashes znajdziesz kompleksową ofertę dla swojej firmy - nasz asortyment obejmuje wszystkie produkty, które są niezbędne do przedłużania rzęs w każdym salonie kosmetycznym. Pędzle, szczoteczki, removery, kleje, pęsety, lampy, kuferki i wiele więcej, oraz oczywiście same rzęsy w wielu wariantach (w paletkach, na pasku czy w kępkach) to najczęściej wybierane produkty z naszej oferty. Wybierz jednego producenta do swojego biznesu.

 

Postaw na niezawodność

 

We współpracy zawsze stawiamy na partnerstwo. Nie tylko doradzamy najlepsze rozwiązania, ale i służymy pomocą na każdym etapie kooperacji. Znamy potrzeby salonów, dlatego zamówione produkty wysyłamy zawsze tego samego dnia, a do tego łatwo u nas uzyskać darmową wysyłkę (zamówienia już od 49 zł).


Zwycięzcy E-gazele Biznesu

                                                                                

W zeszły roku zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu E-gazele Biznesu 2017, wyprzedzając tak znane i świetne marki jak Organique, Semilac, Sugarfree czy Deezee. Jesteśmy dumni ze zwycięstwa oraz faktu, że mimo stosunkowo krótkiej historii znaleźliśmy się w tak znakomitym gronie.

 

Noble Lashes jest doceniony przez najlepszych

 

Z produktów Noble Lashes korzystają salony w całej Unii Europejskiej oraz w Azji. Do grona naszych klientek należy również dużo gwiazd - aktorek, modelek i piosenkarek. Naszą ambasadorką w Polsce była m.in. Joanna Jabłczyńska.

 

Szkolimy Twoich pracowników

 

Tylko w zeszłym roku przeszkoliliśmy ponad 3 tysiące kobiet w zakresie przedłużania rzęs, a popularność naszych kursów stale rośnie. Jeśli szukasz partnera biznesowego, który pozwoli Ci powiększyć ofertę o zabiegi przedłużania wybierz Noble Lashes - nie tylko dostarczymy Twojej marce niezawodne produkty, ale i przeszkolimy Twój zespół.

 

 

Tittle: [Noble Lashes] - dlaczego warto z nami współpracować?

 

Description: Noble Lashes to jeden z największych producentów branży sztucznych rzęs w Polsce - z naszych usług korzystają setki salonów z całej Europy i Azji. Ale nie tylko dlatego warto z nami współpracować. Poznaj nas lepiej!